Kdo jsme?

Kleine je kreativní tiskové, grafické a foto- studio. Jednou z hlavních oblastí naší činnosti je přímý potisk textilu. Tiskneme na trika, tepláky, mikiny, šátky, tašky, polštáře a další. Díky moderní technologii přímého potisku textilu tiskneme v plných barvách, včetně bílé, a ve vysokém rozlišení.


Odlište se od ostatních a nechte si u nás vyrobit tričko s vlastním obrázkem. Možnosti přímého potisku textilu jsou takřka neomezené! Dokonce nemusíte nutně ovládat magii počítačové grafiky. Nadesignujte si vlastní tričko tak, jako to Vy sami dovedete nejlépe - použijte pastelky, fixy, vodovky, či obyčejnou tužku. Obrázek namalujte na papír a jednoduše nám jej ofoťte mobilem, nebo oskenujte a pošlete na náš e-mail. Z výsledku budete sami překvapeni! Vysoké rozlišení a barevné podání přímého potisku přenese Vaše dílo na textil naprosto realisticky a Vaše přátele bude jednoduše zajímat: “Čím jsi na to triko maloval?!”


Již nyní můžete vybírat z rozšiřující se nabídky hotových textilních výrobků s potiskem. Jako první představujeme kolekci triček a tašek s potiskem #portOfPolicka - originální grafika od mladé a talentované výtvarnice Míši Mužíkové. Kolekce vznikla ve spolupráci s novou poličskou, burgerovou restaurací Přístav. Grafika znázorňuje přední historické dominanty města Polička. Více informací zde…


Přímý potisk textilu je barevně stálý a odolává běžnému praní. Svojí trvanlivostí se blíží klasickému potisku přes síto. Přednosti přímého potisku jsou však zcela markantní. Žádná omezení ani nárůst ceny s počtem barev. Na textilie Vám natiskneme fotky a libovolné grafiky dodané v libovolném grafickém formátu. Další výhodou této technologie potisku je možnost kusových objednávek bez neúměrného nárůstu ceny, jako je tomu u starších technologií tisku na textil.


Tiskneme na kvalitní a prověřené textilie. Vybíráme moderní střihy, aby se Vám naše produkty dobře nosili a abyste se v nich cítili co nejlépe. Námi potištěné výrobky testujeme v reálném provozu a sledujeme jejich odolnost vůči každodennímu namáhání a pravidelnému praní.